Kontakt firmy

Čištění podlah, čištění podlah Praha, renovace podlah, renovace podlah Praha, čištění kamenných podlah, renovace kamenných podlah, čištění dlažbových podlah, čištění dlažby, renovace dřevěných podlah, broušení podlah, broušení dřevěných podlah, renovace parket, broušení parket, renovace sportovních podlah, renovace schodů, broušení dřevěných schodů, renovace teras, impregnace podlah, olejování podlah, lakování podlah, restaurátorské práce, ochrana památek a konzervace povrchů včetně inspekce a posudků dřevěných povrchů je naše firma připravena zajistit dle Vašeho přání a Vámi požadovaného rozsahu služeb ve špičkové kvalitě dle našich interních firemních standardů a směrnic a norem IICRC™, NWFA™ a patentního odborně prováděcího systému ISIS System™.

renovace podlah

Podlahářský Servis® zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo emailem.

čištění podlah

Tato interní technologická norma naší firmy přináší maximální spokojenost Vás - našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích podlahářských standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany podlahových povrchů a svěřeného majetku.

ISIS System™ je patentní odborně prováděcí systém a norma pro inspekci, znalectví, zpracování, renovaci, ochranu dřevěných a přírodních povrchů. ISIS System™ je ochrannou obchodní a řemeslnou patentní prováděcí technologií naší firmy a slovo ISIS je složeninou anglického významu několika počátečních slov – Inteligent – Surface – Inovative - System (Inteligentní povrchový inovativní systém). ISIS System™ je posláním naší firmy, které má přispět a pomoci dosáhnout spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především přispět k dosažení co nejvyšší kvality provedené práce a výsledku realizace.

KONTAKT | PROVOZNÍ DOBA

Podlahářský Servis®

Evropská 696/113
160 00 Praha 6
Czech Republic

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.podlaharsky-servis.cz
Web: www.cisteni-podlah.cz

Tel: +420 606 741 841
Tel: +420 603 580 815
Tel: +420 602 224 733

IČ: 75858568
DIČ: CZ7903040431
č.ú: 222764460/0300

Příjem telefonických objednávek

8:00 hod - 19:00 hod

Vedení firmy je zastoupeno odborně způsobilými OSVČ osobami pro oblast renovace a čištění podlah, jenž jsou členy asociace National Wood flooring Association – NWFA / NOFMA.

renovace dřevěných podlah broušení podlah

REGIONÁLNÍ POBOČKY FIRMY

Pobočka Slovensko

Podlahářský Servis®

Kopčianská
851 01 Bratislava
Slovenská republika

Pobočka Morava

Podlahářský Servis®

Spolková 299/11
602 00 Brno
Česká republika

Showroom Praha

Podlahářský Servis®

Bělohorská 13
160 00 Praha 6
Česká republika

Vážení zákazníci, v případě zájmu návštěvy našeho showroomu, Vás žádáme o telefonické smluvení závazného termínu a času na výše uvedených číslech. Showroom je Vám k dispozici v čase od 9:00 - 16:00hod a to vždy po vzájemné telefonické či emailové dohodě.

Kontaktní formulář

 1. Jméno
  Vyplňte prosím údaj.
 2. Email
  Vyplňte prosím údaj.
 3. Telefon(*)
  Vyplňte prosím údaj.
 4. Zpráva(*)
  Vyplňte prosím údaj.
 5. (*)
  Neplatný vstup
 6. Ověření(*)
  Neplatný vstup

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.