Čistění sportovních podlah

Čištění tatami, čištění sportovního tatami, anktibakteriální čištění tatami, strojové mytí tatami, renovace sportovních podlah, čištění sportovních podlah, čištění sportovních povrchů, čištění sportovní podlahy, impregnace sportovní podlahy, impregnace sportovních podlah, protiskluzová impregnace sportovní podlahy, leštění sportovních podlah, odstranění černých šmouh ze sportovních podlah, odstranění fleků metodou Twister Professional ™, Rotovac Professional a metodou dlouhodobé impregnace. Renovaci, čištění a údržbu všech typů sportovních podlah jsme připraveni zajistit v regionu Praha, Čechy. Renovace a čištění je vždy prováděno pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Čištění sportovních podlah

Potřebujete zajistit odborné a důkladné čištění sportovních podlah včetně impregnace ve Vašem regionu?

Čištění sportovních podlah Praha a okolí, čištění sportovních podlah Brno, čištění sportovních podlah Plzeň, čištění sportovních podlahMělník, čištění sportovních podlahČeská lípa, čištění sportovních podlahMladá Boleslav, čištění  sportovních podlahLiberec, čištění sportovních podlahÚstí nad Labem, čištění sportovních podlahDěčín, čištění sportovních podlahKladno, čištění sportovních podlah Benešov, čištění sportovních podlah Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit ve Vašem regionu a Čechách do 48-mi hodin.

Námi používané metody profesionální renovace, čištění a impregnace podlah jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků.

Speciální čištění podlah provádíme kombinací několika metod:

Řešíte právě problém s renovací a čištěním sportovní podlahy, odstraněním fleků a hlubokých nečistot či Vaše podlaha vykazuje známky vyšisování a potřebuje již voskování či impregnaci? Ušetříme Vám nejen práci, ale čas i peníze. S našimi spolehlivými úklidovými pomocníky – speciálními bruskami, vysavači, mycími stroji a leštícími stroji máte záruku precizně vykonané práce a viditelného výsledku renovace – čištění – údržby sportovní podlahy.

Renovaci a čištění sportovních povrchů a podlah včetně zaleštění povrchu s nano impregnaci sportovních podlah a doporučení vhodné údržby sportovních podlah včetně voskování a impregnace prostřednictvím důkladného ručního či strojního čištění metodu Twister Professional ™ a Mosmatic Professional™ jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky dle Vašich potřeb a přání.

Čištění a renovace sportovních podlah s následnou údržbou sportovních podlah patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system) nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění. MetodaTwister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií s použitím čisté vody.

Šetrné čištění sportovní podlahy metodou Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu. Tato metoda je ekologicky šetrná a není zapotřebí jakýchkoliv chemikálií pro sportovní elastický povrchu nevhodné.

Čištění sportovních podlah metodou Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister Professional používáme na většinu běžných sportovních podlahových materiálů. Kotouče Twister Professional™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a vyleštěnou podlahu.

Kotouče Twister Professional™ přinášejí efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým částicím, které reagují na povrchu okamžitě.    Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister Professional™ pad bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Čištění sportovních podlah

Čištění sportovních podlah metodou Twister Professional™ našim klientů zajišťuje výjimečnou kvalitu. Kotouče Twister Professional™ nechají vyniknout krásu a užitné vlastnosti podlahy. Výsledky jsou neuvěřitelné! Metoda Twister Professional™ je jedinečná tím, že odpadá pravidelná údržba podlahy a použití vosků a leštidel! Tajemství těchto mimořádných výsledků spočívá v použití mecha-nického čištění s miliardami mikroskopických částeček diamantu. Je tedy dosaženo vysokého lesku a extrémní čistoty povrchu s následnou snadnou údržbou.

Čištění sportovních podlah metodou Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je především finančně efektivní, rychlejší, snadnější Metodu čištění Twister Professional™ lze použít na všechny typy podlah, aniž by bylo třeba měnit metodu čištění nebo čistící zařízení. Twister Professional™ je cenově výhodná metoda také díky tomu, že ve srovnání s tradičními chemickými metodami nevyžaduje použití chemikálií, a to až na výjimky. Pro dokonalé povrchové dlouhodobé ošetření je doporučeno povrch hydrofóbně ošetřit a vyleštit kotouči Twister Professional™ .

Čištění sportovních podlah mokrou cestou vyžaduje kombinaci hloubkového čištění a okamžitého odsávání roztoku, aby do podlahy neproniklo velké množství vody, je nezbytně nutné při čištění okamžitě odsávat většinu znečištěného roztoku. K čištění podlahy použijeme jednokotoučový mycí stroj nebo speciální ruční mop. V případě silnějšího znečištění je k diamantovému čištění použit velmi silný odstraňovač dle typu úpravy podlahy.

Druhá vysoce účinná metoda profesionálního čištění různých sportovních podlah je prováděna metodou Mosmatic Professional™. Touto metodu nabízíme naším klientům na základě absolvovaného odborného školení a získaného certifikátu se zaměřením na profesionální tlakové čištění podlah.

Metoda Mosmatic Professional™ je profesionální a vysoce účinnou metodou ekologického čištění povrchů. Tato metoda je založena principu vysokotlakového čištění povrchů prostřednictvím vody s pracovní sílou kolem 250-ti barů.

Metodou Mosmatic Professional™ jsme schopni vyčistit níže uvedené povrchy:

 • Čištění sportovních podlahPodlahy
 • Sportovní podlahy
 • Stěny
 • Stropy
 • Běžecké dráhy
 • Sportovní povrchy
 • Odstranit šmouhy od bot
 • Hřiště
 • Sportoviště
 • Sálové povrchy
 • Halové povrchy

Tato metoda pracuje s velmi vysokým tlakem vody prostřednictvím rotačních trysek, které v těsné a konstantní vzdálenosti od čištěného povrchu díky tlaku vodě dokáží udělat v okamžiku v podstatě zázraky. Celý proces hloubkového čištění se odehrává pod hlavním krytem hlavice, která jednoznačně zamezí rozstřiku nečistot a vody s to především díky okamžitému odsávání do velkoobjemového zásobníku.

Hlavní výhody hloubkového čištění metodou Mosmatic Professional™:

 • Čištění sportovních podlahVysoká účinnost
 • Okamžitá účinnost
 • Ekologické čištění tlakem vody
 • Okamžité odsávání nečistot
 • Okamžitý výsledek čištění
 • Totální odstranění nečistot
 • Regulovatelný tlak dle povrchu
 • Rychlé schnutí povrchu
 • Důkladná příprava na impregnaci
 • Rychlost a efektivita
 • Bezprašnost
 • Nevymývání křemičitého písku

Metoda Mosmatic Professional™ vyžaduje k realizaci pouze přívod vody a elektřiny 380V. V případě potřeby je zdroj elektřiny 380V zajištěn prostřednictvím externí elektrocentrály.

Ukázka realizace

Čištění sportovních podlah, strojní čištění podlah

Čištění sportovních podlah

Leštění a impregnace sportovních podlah je proces, který přichází na řadu následně po vyčištění kompletní odstranění šmouh a nečistot a je kombinován z nástřikem transparentní nano impregnace. Povrch podlahy se leští vysokootáčkovými stroji s 5-ti násobně vyšší hodnotou točivého momentu než-li jsou běžné kotoučové stroje do různých úrovní lesku – matný, hedvábně matný, pololesklý až vysoký lesk s protiskluzovou hodnotou.

Nano impregnace sportovních podlah, sportovních povrchů s transparentním  hydrofobním a dloubhobým, efektem, odolávající chemikáliím jako je savo a běžné úklidové přípravky obsahující chlór metodou NANOPROFESIONAL© je špičkovou povrchovou úpravou.

Nano impregnace sportovního povrchu metodouNANOPROFESIONAL©s hydrofobním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOPROFESIONAL©

Čištění sportovních podlah

Díky metodě NANOPROFESIONAL© dochází ke spojení nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu.

Ukázky realizací

Leštění a impregnace sportovních podlah a povrchů metodou Twister Professional™ a NANOPROFESIONAL©

Čištění sportovních podlah

Čištění sportovních podlah

Ceník profesionálních služeb

Strojní mytí a zametání podlah metodou COLUMBUS™

 • Cena Kč/m2: od 4,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Horkovodní tlakové čištění podlah a spár metodou OERTZEN™

 • Cena Kč/m2: od 70,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Strojní čištění a leštění podlah metodou Hybrid™ a Twister Professional™

 • Cena Kč/m2: od 65,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a znečištění povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Strojní leštění podlah metodou Twister Professional™

 • Cena Kč/m2: od 25,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a typu povrchu).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Voskování podlah / Nano impregnace podlah

 • Cena Kč/m2: od 85,-Kč/m2 (dle rozsahu plochy a typu povrchové úpravy).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Polyuretanové nátěry a colorování podlah

 • Cena Kč/m2: od 230,-Kč/m2 (dle typu povrchové úpravy).
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.